Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Orszak Trzech Króli 2016 r.

Obchody uroczystości Objawienia Pańskiego w naszej parafii rozpoczęły się od uroczystej Mszy Świętej, której przewodniczył ks. kanonik Szymon Nosal Przed błogosławieństwem nastąpiło tradycyjne poświęcenie kredy, kadzidła oraz wody. Po Mszy Świętej Trzej Królowie wraz z parafianami uformowali barwny korowodu. Na czele Orszaku podążała parafianie i strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej niosąc sztandary symbolizujące Trzech Króli. Pochód podążał ulicami naszej parafii zatrzymując się przy kolejnych scenach, po czym wszyscy weszli do kościoła, gdzie czekała już Święta Rodzina. Królowie oddali hołd Bożej Dziecinie, a wraz z nimi kolejni uczestnicy orszaku.

Więcej zdjęć TUTAJ

ciclo steroidi sicuro