Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta świętego Mikołaja

W poniedziałek, 5 grudnia w naszej parafii podczas wieczornej Mszy Świętej mieliśmy okazję spotkać się z prawdziwym świętym Mikołajem. Niesamowite jest jego poświęcenie dla naszej wspólnoty, przebył tyle kilometrów, aby spotkać się z nami wszystkimi i przynieść prezenty naszym, kochanym dzieciom.

Wszedł głównymi drzwiami Kościoła wnosząc do Świątyni wiele radości, uśmiechu na twarzy, wprowadzając nas w świąteczną atmosferę. Serdecznie przywitał się ze wszystkimi parafianami. Powiedział kilka zdań o sobie, że jest biskupem i przybywa z bardzo daleka. Zadał najmłodszym kilka pytań, aby ich troszkę poznać i oczywiście dowiedzieć się czy byli grzeczni.

Poza cennymi radami św. Mikołaj  rozdał naszym najmłodszym parafianom, służbie liturgicznej ołtarza i scholi prezenty.  Przybył do nas z wielkim workiem, pełnym upominków.  Każde dziecko  zostało pobłogosławione przez św. Mikołaja i otrzymało specjalną paczkę- ze słodkościami i obrazkami.

Więcej zdjęć TUTAJ

 

megagear how much does steroids cost sustanon