I Komunia Święta

14 maja odbyła się w naszej parafii  uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, w której uczestniczyli trzecioklasiści,  8 dziewczynek i 7 chłopców należący do tutejszej  parafii. W odróżnieniu od kilku poprzednich dni tym razem pogoda spisała się na medal i nie popsuła wszystkim tak ważnego dnia. Już długo przed godz. 10.30 przed kościołem gromadziły się tłumy, rodzice, babcie, dziadkowie i całe rodziny dzieci pierwszokomunijnych. A te w skupieniu czekały na rozpoczęcie uroczystości. Dziewczynki w tradycyjnych białych sukienkach, a chłopcy w albach.

Więcej zdjęć

common steroids steroidi anabolizzanti legali esteroides españa steroidi online steroide anabolisant achat belgique