Parafialni Ceremoniarze

W sobotę 16 czerwca w Archikatedrze w Przemyślu odbyła się uroczystość zakończenie szkoły Ceremoniarza. Podczas mszy św. której przewodniczył ks. Łukasz Jastrzębski-Ceremoniarz Archidiecezji Przemyskiej nowi Ceremoniarze także z naszej parafii złożyli uroczyste ślubowania. Następnie w auli Wyższego Seminarium Duchownego zostały im nałożone krzyże Ceremoniarza, wręczone legitymacje i pamiątkowe dyplomy. W homilii ks. podkreślił,że służba ceremoniarza nie polega tylko na tym by mieć najwyższą rangę ministranta, ale również na rozmowie z Bogiem  i miłości do Niego. Ceremoniarz to tak naprawdę prawa ręka celebransa podczas Eucharystii-to on musi dopilnować asysty i porządku podczas liturgii. Musi potrafić zachować się podczas nie przewidywanych wydarzeń.

reddit steroids anabolen pillen pct steroids